5 דברים שאתם רוצים לבדוק לפני שאתם קונים נדל"ן בפולין

5 דברים שאתם רוצים לבדוק לפני שאתם קונים נדל"ן בפולין

Street,With,New,Apartments,At,Sunny,Day

רכישה של נכס נדל"ן היא במקרים רבים השקעה משתלמת במיוחד. אתם רוכשים נכס בארץ או בעולם, ולאחר כמה שנים יכולים למכור אותו בסכום כסף גבוה יותר בזכות עליית מחירי הדירות, ועל הדרך לעשות לא מעט כסף גם מתשלומי השכירות. בשביל להשקיע בנדל"ן לא נדרש ידע מקצועי או הבנה גדולה כמו בתחומים אחרים, מה שגורם להשקעה בנדל"ן להיות פופולרית במיוחד. אמנם, כאשר מדובר על השקעה בנדל"ן במדינות אחרות, מציאות ההשקעה קצת שונה. יש צורך בידע לגבי המקומות בהם כדאי להשקיע ברחבי המדינה, וכן להכיר את החוקים השונים בכלל ואת חוקי המס למשקיעים זרים בפרט. גם השקעה בפולין שנחשבת למשתלמת במיוחד יכולה להיות לא משתלמת כאשר היא לא נעשית כמו שצריך. ולכן כדאי לבצע את כל הבדיקות הנדרשות היטב.

כמה דברים שחשוב לבדוק לפני שאתם קונים נדל"ן בפולין

  • כאשר אתם רוכשים נכס נדל"ן בפולין, אתם חייבים לבדוק את זהותו של המוכר, בכדי לוודא שהוא אדם ישר ואמין ולא נוכל שמנסה למכור לכם נכס במצב לא טוב או אפילו נכס שלא קיים.
  • יש לוודא את מצבו האמיתי של הנכס באמצעות איש מקצוע אמין שיכול ללכת ולבדוק שאכן מצבו של הנכס הוא כפי שבעל הנכס מצהיר.
  • יש לבדוק את חוקי המס הרלוונטיים למשקיע הישראלי שנחשב כמובן למשקיע זר בפולין עליו חלים חוקים אחרים מאשר על אזרחי פולין.
  • יש לבדוק את אפשרויות ההשקעה לא רק במקומות מוכרים כמו לודז' ורשה או קראקוב אלא גם בערים אחרות בהם ניתן למצוא לא מעט הזדמנויות השקעה משתלמות.
  • השקעה בפולין לא חייבת להיות ברכישת דירות – פולין מתפתחת מאוד והשקעה בשטחי מסחר יכולה גם היא להיות משתלמת במיוחד.

מה אפשר לעשות בכדי להבטיח השקעה משתלמת בנדל"ן בפולין?

הדרך הטובה ביותר לבחור בנכס הנדל"ן במניב ביותר בפולין היא באמצעות פנייה אל חברה אשר מתעסקת בנדל"ן פולני, אשר יודעת היטב מהם אזורי הביקוש, ואיזו השקעה תהיה המשתלמת ביותר לכל משקיע לפי מצבו האישי, גילו, מצבו הכלכלי, והציפיות שיש לו מן ההשקעה.

 

 

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואטסאפ
אימייל

טיפים נוספים​