מוכנים לקנות את הנכס הראשון שלכם בחו"ל? הכירו: השקעות נדל"ן בפולין

מוכנים לקנות את הנכס הראשון שלכם בחו"ל? הכירו: השקעות נדל"ן בפולין

New,Modern,Housing,Estate,In,Gdynia,,Poland

השקעה בשוק הנדל"ן בחו"ל מהווה דרך מצוינת ליצור מינוף של כספים וכן לקבל תשואה יציבה למשך שנים רבות, כחלק מביקוש הולך וגובר למגורים בתנאי שכירות או לטובת השכרת דירות לתיירים. פולין הצליחה למצב את עצמה כמדינה מתקדמת ומתפתחת, בייחוד לאור קידום תוכניות ארוכות טווח של הממשלה שנועדו להוביל ליצירה של מענה מבחינת היקף הביקוש שרק הולך וגדל, ובכך מציב בעבור משקיעים הזדמנויות חדשות שאותן בהחלט כדאי לבחון.

מדוע כדאי להשקיע בנדל"ן בפולין?

אם אתם מתעניינים בהשקעה בתחום הנדל"ן ביבשת אירופה, אין ספק כי פולין מהווה הזדמנות מצוינת למינוף הכספים הנזילים, בעקבות מספר סיבות:

  • ביקוש גבוה להשכרת דירות: בשנתיים האחרונות נרשם זינוק בגובה עשרות אחוזים במחירי הדיור במדינה. הסיבה לכך נובעת הן כתוצאה מביקוש הולך וגובר אך גם ממיעוט של דירות להשכרה, ועל כן בעבור משקיעים שרוצים להוביל למינוף של כספים, אין ספק כי הביקוש הגבוה מבטיח כי הדירה שלכם לא תישאר ריקה אלא להפך, תניב בעבורכם תשואות וכן ביקוש גבוה מצד תושבי פולין כמו גם תיירים שמגיעים לטייל במדינה זולה ביחס למדינות אחרות באירופה.
  • גודל שוק: גודל שוק הנדל"ן בפולין הוא גבוה ועומד על כ 38 מיליון בני אדם. מאחר ותנאי המחייה במדינה זולים מאוד, רבים מאזרחי אירופה בוחרים לעבור להתגורר בפולין, כאשר נרשם גידול גם במספר הילודה אשר מאפשר לכם כמשקיעים להיות בטוחים כי אתם פועלים בתוך שוק תוסס ובעל
  • דמי שכירות גבוהים ביחס לגובה ההשקעה: עם הון עצמי נמוך יחסית ניתן לקבל דמי שכירות גבוהים הנעים בין 800-1500 דולר. מדובר בדמי שכירות גבוהים מאוד ביחס למדינות אחרות כמו פורטוגל ואנגליה ועל כן התשואה המתקבלת כמו גם דמי השכירות יבטיחו החזר השקעה ואף יכולת לבצע השקעות נוספות במדינה.

על כן, ניצול הזדמנות בדמות השקעה בעולם הנדל"ן הפולני מהוה הזדמנות מצוינת בעבור ישראלים ליצור קפיצת מדרגה, בשוק נדל"ן תוסס ומבוקש במזרח אירופה.

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואטסאפ
אימייל

טיפים נוספים​