מדריך קצר אך ענייני לרכישת נכסי נדל"ן בפולין

מדריך קצר אך ענייני לרכישת נכסי נדל"ן בפולין

Warsaw,,Poland.,27,April,2020.,Modern,Apartment,Building,In,Wilanow

תחום השקעות הנדל"ן בארץ ובעולם נמצא בפריחה עצומה. המשקיעים שאוהבים להשקיע באפיקים בטוחים ומניבים מתעניינים כל העת באפשרויות השקעה בנכסי נדל"ן בארץ ובעולם, ומחפשים כל העת "מציאות". כאשר מדובר על השקעה בנכסי נדל"ן ברחבי פולין המתפתחת, ניתן למצוא לא מעט מציאות של נכסי נדל"ן מניבים ומשתלמים שיכולים להניב רווחים גדולים למשקיעים. אמנם, במידה והמשקיע אינו תושב פולין ואינו מכיר אתת המדינה כפי שצריך, הוא צריך להיות מודע לחוקי המס הרלוונטיים עבורו, ולקבל עזרה בשביל למצוא את נכס הנדל"ן המשתלם ביותר עבורו ברחבי המדינה הגדולה.

מה כדאי לדעת לפני שמשקיעים בנדל"ן בפולין?

פולין היא אחת המדינות המתפתחות ביותר באירופה כאשר חברות מובילות רבות ברחבי העולם מתבססות ברחבי המדינה ומחזקות את הכלכלה המקומית. השקעה בנדל"ן יכולה להיות בכל רחבי פולין אך מומלצת בעיקר בשלושת הערים הגדולות ורשה, לודז' וקראקוב. בערים הללו ישנו ביקוש הולך ועולה לנכסי נדל"ן כמו דירות או משרדים, והן מציעות אפשרויות השקעה משתלמות בטווח מחירים רחב למדי. אמנם, אם אתם לא מכירים היטב את שוק הנדל"ן הפולני כדאי מאוד שתקבלו עזרה מחברה שעוסקת בתחום הנדל"ן בפולין, בכדי שתוכל להציג בפניכם את הנתונים המלאים לגבי האזורים המבוקשים והמשתלמים יותר להשקעה, וכל שאר הדברים שיש לקחת בחשבון כאשר ניגשים אל עסקה של רכישת נכס נדל"ן במדינה כמו פולין, כולל חוקי המס הרלוונטיים למשקיע הישראלי שנחשב כמובן למשקיע זר.

למה כדאי להשקיע דווקא בנכס נדל"ן בפולין?

פולין היא מדינה שניצבת במרכז אירופה כאשר היא משלבת בין הצד המערבי והמתקדם לבין מזרח אירופה הזול והעני. השילוב הזה יוצר אפשרות השקעה משתלמת במיוחד כאשר מחירי הדירות ושאר נכסי הנדל"ן נמוכים מאוד ומאפשרים למשקיעים לרכוש נכס נדל"ן רציני כמו דירה במחיר נמוך שלא היו מוצאים במקומות אחרים, ומצד שני ליהנות מתשואה גבוהה במיוחד בגלל המגמה של המדינה להפוך למערבית ומתקדמת. בנוסף, הנתונים מראים כי אזרחי פולין נחשבים למשכילים במיוחד מה שגורם לחברות מרחבי העולם לפתוח מרכזי פיתוח במדינה, להעסיק עובדים מקומיים ולהאיץ את הכלכלה הפולנית.

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואטסאפ
אימייל

טיפים נוספים​