כמה ניתן להרוויח מהשקעה בנדל"ן בפולין?

כמה ניתן להרוויח מהשקעה בנדל"ן בפולין?

Sofia,-,March,2,,2020:,Street,Of,The,Capital,Of

עולם השקעות הנדל"ן הוא אמנם עולם שפתוח בפני כל אחד, ומצריך פחות ידע מאשר השקעה בשוק ההון או בדברים אחרים, אך אין ספק כי מציאת הזדמנויות השקעה משתלמות במיוחד מצריכה לא מעט ידע וכישרון. כאשר מדובר על אזורים מפותחים כמו ארצות הברית או מדינות אירופה העשירות, השקעה בהם אולי תהיה בטוחה יותר מאשר השקעה במדינות עניות, אך במקומות כאלה מחירי הנדל"ן כבר גבוהים וגובה התשואה האפשריות יחסית מוגבלת. אולם, ישנם לא מעט מדינות מתפתחות אשר נמצאות בתנופת פיתוח אדירה, בהם עדיין סף ההשקעה נמוך יחסית, ופוטנציאל הרווח גדול הרבה יותר. אחת כזאת היא למשל – פולין. היא אמנם גובלת בגרמניה העשירה אך נמצאת הרחק מאחוריה בכל הקשור בקדמה ופיתוח.

האם כדאי להשקיע בנדל"ן בפולין?

השקעות נדל"ן במדינות אירופה המפתחות הפכו להיות מבוקשות מתמיד. פולין בפרט היא מדינה בעלת פוטנציאל צמיחה אדיר, אשר חולשת על שטחים עצומים ואשר קיימות בה ערים רבות בהם ניתן להשקיע ולהרוויח כסף רב. וורשה, לודז' ועוד ערים רבות נמצאות בתנופת התחדשות, והשקעה בהם יכולה להיות משתלמת במיוחד. קצב הגידול של האוכלוסייה במדינה הוא מהגדולים באירופה, מה שיוצר ביקוש גדול לנדל"ן, ועליות מחירים מדי תקופה. ולכן, רכישת נכס חדש או מחודש באחת הערים הגדולות, יכולה להיות השקעה משתלמת במיוחד עבור אנשים שאין להם כסף רב להשקיע ולא יכולים להרשות לעצמם לרכוש נכסי נדל"ן יקרים.

כמה כסף צריך בשביל להשקיע בפולין?

כאמור, בזכות העובדה שמדובר על מדינה מתפתחת, סכום הכסף הנדרש עבור השקעה בנדל"ן במדינה נמוך יחסית ועומד על כ – 45 אלף אירו – הרבה פחות ממה שנדרש לדוגמא בישראל. בכדי להעריך כמה תוכלו להרוויח מהשקעה בנדל"ן באחת מערי פולין, תוכלו להסתכל על הנתונים של שנת 2021 אשר מראים עלייה של 7 וחצי אחוז במחירי הנדל"ן ב – 7 הערים הגדולות במדינה. הנתון הזה יכול ללמד כי פולין היא אחת המדינות שהניבו את התשואה המשתלמת ביותר עבור השקעה בנדל"ן, מה שממצב אותה כאחת מאפשרויות ההשקעה בנדל"ן המשתלמות באירופה ואפילו בעולם כולו.

 

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואטסאפ
אימייל

טיפים נוספים​