אילו סוגי הנדלן המומלצים ביותר להשקעה עבור ישראלים בפולין

אילו סוגי הנדלן המומלצים ביותר להשקעה עבור ישראלים בפולין

Szczecin,,Poland-october,2016:,Modern,Office,Complex

הבחירה של ישראלים להשקיע בשוק הפולני היא לא אינטואיטיבית כמו במקומות אחרים, מה שמטבע הדברים מאפשר לעוד ועוד ישראלים לבחור בצורה יותר מושכלת. אנחנו כן ניתן לכם כמה סעיפים שיכולים להשפיע לטובה על האופן בו אתם בוחרים להשקיע. חשוב לזכור כי בתוך שורת האפשרויות שעומדות לפניכם לעולם יש לבחור לאחר הכנה של שיעורי בית מוקדמים והבנה טובה של המציאות בשטח. אנחנו יכולים להגיד מה אנחנו יודעים נכון לכתיבת שורות אלו, אבל אנשים משכילים כמוכם יודעים כי שוק הנדלן צפוי להשתנות בכל רגע ושצריך לשים את הלב על כך.

בדרך כלל ישראלים ירכשו בניינים ודירות מגורים

ללא כל ספק, משום שפולין בגדול היא לא מדינה שרבים בוחרים לנפוש בה, מדובר על יעד חביב עבור מי שרוצה להשקיע בשוק השכירות המקומי. ערך הזלוטי הנמוך יחסית מאפשר לכם לרכוש נכסים ולקבל משכורות מהדיירים המקומיים לאורך תקופת זמן ארוכה. כאן, הדבר שכמובן צריך לשים לב אליו הוא לרכוש את הנדלן בנקודות הרלוונטיות יותר של העיר. היכן שקיימת הסבירות הגבוהה ביותר ליצירה של תשואה גבוהה ככל הניתן.

דעו כי ישנן אופציות נוספות

פולין אולי לא נחוות בתור יעד תיירותי יוצא דופן, אבל ישנה תיירות מקומית ואתם בהחלט יכולים לנצל את הנתונים הללו לטובתכם. ישנן אופציות נוספות לרכישה בשוק הנדלן המקומי. אם זה של בנייני משרדים בערים הגדולות כמו: ורשה, קראקוב ולודז' ואם של שטחי תיירות. אנחנו יודעים כי לא פעם קשה לעבור את המחסום הפסיכולוגי שיש לישראלים רבים סביב השקעות בפולין, אבל משום שמדובר בהחלט על מדינה כמו כל מדינה אחרת, אנחנו מדברים על מה שתמיד שווה להתייחס אליו בדרך לתהליך הרכישה.

נשמח ללוות אתכם לאורך התהליך ולבחור ביחד אתכם

יש לנו הרבה מאוד ניסיון בכל מה שנוגע להשקעות בחו"ל בכלל ובפולין בפרט. אנחנו כמובן נשמח מאוד ללוות אתכם לאורך התהליך ולעזור לכם לבחור נכון את הנכסים המשתלמים ביותר עבורכם.

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואטסאפ
אימייל

טיפים נוספים​